• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/caliskanteknik.kombi/?ref=bookmarks
  • 7/24 KOMBİ SERVİSİ
  • KOMBİ PETEK SERVİSİ & TESİSAT HİZMETİ
  • KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERMEKTEYİZ. KOMBİ MONTAJI RADYATÖR TEMİZLİĞİ PETEK TESİSATI HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ..
  • HEMEN ARAYIN: 0 (212) 451 04 25

MECİDİYEKÖY KOMBİ SERVİSİ


MECİDİYEKÖY KOMBİ SERVİSİ


7 Gün 24 Saat Mecidiyeköy Geneline Kombi Servisi Gün İçersinde Hızlı Servis İmkanı
       Mecidiyeköy kombi servisi günümüz koşullarında ısıtma ihtiyacımızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayabilmek için evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız hermetik, bacalı kombiler, yer tipi kazanlar ve brülör gibi doğal gazlı cihazların garanti bitiş sürecinden sonraki bakım ve arıza servis hizmetini vermektedir. 


       Mecidiyeköy kombi servisi
günümüzde kombi pazarının oldukça büyümesi ile birlikte sektördeki rekabet ortamı günden güne kızışmakta ve çoğu firma veya şahıs kullanıcının haklarını gözetmeksizin kısa yoldan para kazanmak uğruna kombi cihazlarında ciddi masraf çıkartacak arızalara sebebiyet vermektedirler.


    Mecidiyeköy Kombi Servis hizmeti satın almak istediğinizde ürününüzde bulunan arızanın yanı sıra bir çok arıza çıkabilir ve bunun neticesinde yüksek boyutlu ücretler ödemek zorunda bırakılabilirsiniz.

Kombi servis hizmeti satın almadan önce mutlak suret ile telefonda görüştüğünüz kişiden firma hakkında detaylı bilgi isteyiniz.
Kombi hizmet vermeye çalışan kişiler bulunmaktadır. 


 kombi servisiBu kişilerden hizmet 
aldığınız taktirde ilerleyen günlerde cihazınızda oluşabilecek arıza durumunda bu kişilere ulaşmanız mümkün olmayacaktır. 
Mecidiyeköy kombi servisinden alacağınız kombi servisi hizmeti doğrultusunda kombi cihazınız da değişimi gerçekleştirilen her türlü parça minimum 1 yıl suretle garanti kapsamı altındadır.


      Değiştirdiğimiz parça veya parçalarda oluşabilecek arızalardan tamamiyle bizler sorumluyuz ve 1 yıl içerisinde ücretsiz değiştirme garantisi vermekteyiz.


 telefon

..Siz değerli müşterilerimiz için 7/24 çağrı merkezimiz..
-İLETİŞİM: 0543 605 33 52 / 0212 451 04 25 


      Mecidiyeköy kombi servisi, 7/24 kombi servisi mecidiyeköy, kombi servisi  mecidiyeköy, kombi arıza servisi mecidiyeköy, kombi servis mecidiyeköy, kombi servisi arıza mecidiyeköy, kombi bakım servis mecidiyeköy
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret110730
HAVA DURUMU
SAAT
PETEK BAKIMI 100 TL
Kombi Bakımı
 petek

PETEK BAKIMI YAPTIRANA
KOMBİ BAKIMI 50 TL