• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/caliskanteknik.kombi/?ref=bookmarks
  • 7/24 KOMBİ SERVİSİ
  • KOMBİ PETEK SERVİSİ & TESİSAT HİZMETİ
  • KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERMEKTEYİZ. KOMBİ MONTAJI RADYATÖR TEMİZLİĞİ PETEK TESİSATI HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ..
  • HEMEN ARAYIN: 0 (212) 451 04 25

DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ


DEMİRDÖKÜM KOMBİ ARIZA BAKIM SERVİSİ

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi uzman teknisyenlermizle ile siz değerli kombi kullanıcılarınınn hizmetindeyiz

Yılın 7 günü 24 saat aralıksız hizmet sunuyoruz.

Faliyetlerimizde 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktayız.

Kombi hizmeti sektöründe kaliteli ve güven sunmayan firmalardan kaçınınız.

Devamlı bakım gören cihazlar daha iyi performans ve az yakıt tüketimi sağlamaktadır.

Demirdöküm Teknik Kombi Servisi

Servisimiz ısınma ve  ısı sistemlarinde demirdöküm kombi teknik servisi hizmeti vermek amacı ile faliyete geçmiş.

“Demirdöküm Kombi Servisi” müşterilerimize özel teknik servis hizmeti sunmaktadır.

       Kullanmış oldugunuz demirdöküm kombi cihazınıza tarafımızdan verdiğimiz servis hizmetinde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl süreile kapsamındadır.

        Servisimızde teknisyenlermizin, servisimizin kuruluşundan önce çeşitli teknik servis firmalarında çeşitli bölümlerde çalışmış, servisi verilen hizmetin önemine sahip, toplam kalite bilgileri ve iş disiplini ile eğitimli olarak işe başlamışlardır. Kendi bünyemizde çalışanlarımız gelişen servis teknoloji ile birlikte çeşitli zamanlarda ve değişik kurumlarda gereken eğitimleri sürdürmektedirler.


     Servisimiz bünyemizde oluşturduğumuz çalışma stratejisi sayesinde kaliteden ödün kaybetmeden, gününde ve hızlı servis anlayışı ile tüm marka kombi ve ısıtma sistemlerine teknik servis hizmeti sunmaktayız. Demirdöküm kombi teknik servisi olarak güvenli hizmeti ile yıllardır büyüyen servisimiz ”7/24 Kombi Teknik Servisliğinde Marka” sloganı ile başarılarını gercekleştirmektedir..Kombi Cihazları Hakkında:

·        Kullanmış olduğunuz demirdöküm  kombinizi istediğiniz derece ve ayarında ayarlayabilirsiniz. Cihazı kısık ısıda kullanmak kombinizde herhangi bir arızaya sebep olmaz.

Kombiler kendi içlerinde üç guruba ayrılırlar; 

1. Gurup Bacalı Demirdöküm kombiler:

     Bacalı demirdöküm kombiler eski sistem tabir ettğimiz yeni teknolojiyede uygun kombilerdir bulundukları ortamın havasını tüketirler üç metre kareden küçükyerlere mnte edilmesi uygun deyildirler ve baca baglantısına gerekduyarlar.

2. Gurup Hermetik Demirdöküm kombiler:

    Hermetik diye tabir ettiğimiz demirdöküm kombiler bulundukları ortamdaki havaya ihtiyaç duymazlar, kendi falanları yarımı ile dısarıdan aldıkları havayı tüketirler ve yine aynı fan yardmı ile yanma sonucu oluşan atık gazıda aynı şekilde dısarıya aktarılar.

3. Gurup Yoğuşmalı Demirdöküm kombiler:

      Yoğuşmalı demirdöküm kombiler ise adındanda anlaşılacağı gibi yeni teknoloji kombilerdir. günümüzde yakıt tüketimini yüzde 35 oranlarda tasarruf sagladıkları büyük metre kareli yerleşim yerlerinde için tercih edilmeketediler, (yoğuşma) ortamdaki yani atmosferdeki su bukarıını sıvı haline dönüşmesine denir, bu teknoloji yeni sitemlerde kombi cihazlarına entekre edilmiş su buharını tekrar değerlendirmektedir.

Bizi Aramadan Önce Yapabilicekleriniz hakkında bazı ip ucları;

1) İlk olarak demirdöküm kombi cihazınızın su basıncını konturol ediniz su basıncınız düşük ise 1,5 seviyesine getiriniz.

2) Cihazınızın demirdöküm kombinizin gaz vanalarını konturol ediniz gaz borusuyla aynı hizada bulunmalıdırlar, bina girişinizdeki vanayıda konturol etmelisiniz.

3) Demirdöküm kombi cihazınızın konturol panosunda yanıp sönen arıza ışı var ise cihazınızı acıp kapatmanız veye resetlerme işlemini biliyor iseniz resetlemeyi denemelisiniz,

4) Kulanmakta oldugunuz demirdöküm kombinizde su kacagınız söz konusu ile ile altında bulunan dört borunun ıkısı kalın ıkısı ıncedir ince olan borunun üzzerindeki vanayı kapamalısınız bu işlem demirdöküm kombi cihazınıza su girişini kesmiş olucak ve su kacagınız kesilecekti daha sonrasında bizden destek alabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz ip ucları sonucu çözüm bulamadığınız taktirde lütfen bizden teknik destek isteğiniz.

 telefon İLETİŞİM: 0 (212) 451 04 25

ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret107495
HAVA DURUMU
SAAT
PETEK BAKIMI 100 TL
Kombi Bakımı
 petek

PETEK BAKIMI YAPTIRANA
KOMBİ BAKIMI 50 TL