• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/caliskanteknik.kombi/?ref=bookmarks
  • 7/24 KOMBİ SERVİSİ
  • KOMBİ PETEK SERVİSİ & TESİSAT HİZMETİ
  • KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERMEKTEYİZ. KOMBİ MONTAJI RADYATÖR TEMİZLİĞİ PETEK TESİSATI HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ..
  • HEMEN ARAYIN: 0 (212) 451 04 25

VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ


VAİLLANT TAMİR BAKIM SERVİSİ

        Vaillant Kombi servisi olarak kombi kullanıcılarının memnuniyetini düşünen bir anlayışa içerisinde, kendi bünyemizde içerisinde oluşturduğumuz Vaillant servis ağı ile müşterilerimizin nitelikli ve en hızlı servis hizmeti sunma yolunda ilerlemekteyiz. Çağrı merkezimize oparatör arkadaşlarımızdan yedi gün yirmi dört saat kesintisiz ulaşabilir ya da sorunlarınız için teknik testek talebinde bulunabilirsiniz.

 
            Branşında tecrübeli uzman teknisyenlerimizle problemleriniz en kısa sürede giderme yolunda hızla ilerlemekteyiz. Vaillant Kombi Servisi Hizmeti Yaşadığınız teknik sorunlarla servis teknisyenlerimizin müdahalesine gerek duymadan yaşadığınız problemlerin getirilebilmesi için operatör arkadaşlarımız yardımcı olmaktadırlar. Firma çalışanlarımız, firmanın kuruluşundan önce çeşitli teknik servis firmalarında çeşitli kademelerde çalışmış, servisi verilen hizmetin önemine vakıf, toplam kalite bilgileri ve iş disiplini ile donatılmış olarak işe başlamışlardır. Hâlihazırda çalışanlarımız gelişen servis teknoloji ile birlikte çeşitli dönemlerde ve değişik firmalarda gereken eğitimleri almaya devam etmektedirler.          Vaillant Kombi Teknik Servisi Vaillant servisimiz ısı, ısınma teknolojileri kombi teknik servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. özel servisi olarak teknik servis hizmeti vermektedir.          Verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl garanti süre ile garantilidir. Kombi cihazınıza sezon sonu kullanımı sonrasında yılda bir kez mutlaka bakım yaptırmanız firmamız tarafından tavsiye edilir. Kullandığınız radyatörlerinizin ısısından memnun değilseniz. Kombi sistemini tesisat sisteminizi temizletmeniz gerekmektedir.


 
      Evinize ve işyerinize en iyi kombi almak için bize ulaşabilir teknik profesyonel Servisi teknisyenlerimizin yardımıyla size en uygun kombi klima cihazları hakkında yardım alabilir satış ve montaj desteği talebinde bulunabilirsiniz.. Vaillant kombi servisi olarak kombi anından itibaren İhtiyaçlarınız doğrultusunda bizlerden destek alabilirsiniz.


Vaillant kombi ile ilgili her tür bakım montaj bakım tamirat hizmetleri firmamız tarafından özel olarak siz müşterilerimize sağlanmaktadır.

 
 telefon  İLETİŞİM: 0 (212) 451 04 25
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret110105
HAVA DURUMU
SAAT
PETEK BAKIMI 100 TL
Kombi Bakımı
 petek

PETEK BAKIMI YAPTIRANA
KOMBİ BAKIMI 50 TL