• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/caliskanteknik.kombi/?ref=bookmarks
  • 7/24 KOMBİ SERVİSİ
  • KOMBİ PETEK SERVİSİ & TESİSAT HİZMETİ
  • KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERMEKTEYİZ. KOMBİ MONTAJI RADYATÖR TEMİZLİĞİ PETEK TESİSATI HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ..
  • HEMEN ARAYIN: 0 (212) 451 04 25

PETEK BAKIMI


PETEK
 BAKIMI

 telefon

İLETİŞİ: 0212 451 04 25 // 0543 605 33 52

ŞOOK KAMPANYA PETEK BAKIMI 100TL
PETEK YAPTIRANA KOMBİ BAKIMI 50 TL

Isınmayan peteklerin çözümü bizde;

       İyi ısınmayan petekler yüksek fatura artışına ve  suda ki yoğunlaşma kirlenme ve petek  tesisatında tıkanma sebebi ile kombinin devir daim pompasının  zorlanmasına  ve zamanla arıza  vermesine yol açar.  Her 2 yılda bir periyodik olarak peteklerin  temizlenmesi, Kombi ve Radyatör  üreticileri  tarafından önerilmektedir. Biz petek temizliği servisi olarak uygun yöntemlerle  petekleri yerinden sökmeden Banyo da radyatörün gidiş ve dönüş hattına bağladığımız makine  sayesinde bu işlemi evinizin diğer  odalarında herhangi bir sökme takma işlemi yapmadan temiz  olarak gerçekleştiriyoruz.

Petek Temizliği Hakkında Bilgiler;

    Petek temizliği neden yapılmalı? Petek Temizliği Nasıl yapılır? Petek Temizliğinin faydaları nelerdir? Petek temizliğinde hangi kimyasal kullanılır? gibi soruları bu yazımızda sizlere açıklamaya çalışacağız. Öncelikle amacımız müşterilerimizi bilinçlendirerek daha şeffaf ve güvene dayalı bir iletişim sağlamaktır.


Petek
t
emizliği Neden Yapılır?

       Kombi petekleri zaman içinde içerisinde oluşan pas, kireç ve balçıklanmış su sebebi ile tıkanır ve ısı kaybına uğrar. Genelde görülen belirtiler peteklerin alt kısmının ısınmaması yada kombiye uzak olan peteklerde hiç ısınma olmaması. Bu durumlarda Kombinin petek temizleme bakımı ve filtre bakımı gelmiş demektir. Aslında Kombi petek bakımı bu belirtilerin oluşması beklenmeden her 2-3 yılda bir yapılması gereklidir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

   Petek temizliği, Petek Temizleme Makinesi banyo da bulunan petek yerinden çıkarılarak bu peteğin gidiş dönüş hattına bağlanır. Makinenin yüksek devirli devir daim marifeti ve Petek temizleme Kimyasalının çözücü etkisi ile yaklaşık bir buçuk saatlik bir zamanda petekleriniz temizlenir.

 petek

 Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir?


     Petek temizliği yapılan tesisata paslanma ve kireçlenmeler çözülerek dışarı atılmış olur, bu sebepten dolayı peteklere eşit miktarda daha kolay bir şekilde sıcak su dağılımı yapılır. Bu sebepten dolayı kombi devir daim pompası da daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kombi ısıtma kazanı içerisinde oluşan kireç tabakası kimyasalın etkisi ile çözülerek dışarı atılır ve bu sayede kazan suyu daha kısa zamanda daha az doğal gaz yakarak ısıtır.Petek Temizleme Servisi tarafından yapılan Petek temizliği sayesinde Doğal gaz tüketiminde yüzde otuzlardan (% 30) başlayan tasarruf sağlanmaktadır.

Petek Temizliğinde Hangi Kimyasal Kullanılır?

    Petek temizliğinde kullanılan kimyasallar bu iç için üretilmiş, üzerinde kullanma yönergesi ve kullanım alanları açıkça belirtilmiş, TSE damgalı ve piyasada kendini kanıtlamış Kimyasal Firmalarının ürettiği referans gösterebilen ürünler kullanılmalıdır.

 7/24 petek bakımı servisi

ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret110730
HAVA DURUMU
SAAT
PETEK BAKIMI 100 TL
Kombi Bakımı
 petek

PETEK BAKIMI YAPTIRANA
KOMBİ BAKIMI 50 TL