• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/caliskanteknik.kombi/?ref=bookmarks
  • 7/24 KOMBİ SERVİSİ
  • KOMBİ PETEK SERVİSİ & TESİSAT HİZMETİ
  • KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERMEKTEYİZ. KOMBİ MONTAJI RADYATÖR TEMİZLİĞİ PETEK TESİSATI HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ..
  • HEMEN ARAYIN: 0 (212) 451 04 25

AVCILAR KOMBİ SERVİSİ


AVCILAR KOMBİ SERVİSİ
 

HIZLI SERVİS İMKANI


      Avcılar Kombi servisi günümüz koşullarında ısıtma ihtiyacımızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayabilmek için evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız hermetik, bacalı kombiler, yer tipi kazanlar ve brülör gibi doğal gazlı cihazların garanti bitiş sürecinden sonraki bakım ve arıza servis hizmetini vermekteyiz. 
 

   
 Kombinizin yıl da en az 1 defa bakım yaptırmanız gerekmektedir. Kombilerinizin bakımını yıl da bir kere yaptırdığınız takdir de gelecek olan kış soğuklarını çok rahat atlacaksınız.
 
     Yalnızca bir telefon uzaklıkta olan firmamızın Avcılar Kombi Servis hizmetinden yararlanmak için bizimle irtibata geçin. Avcılar için kombi bakım hizmeti 0543 605 33 52 veya 0212 451 04 25 telefon çağrılarını olabildiğince karşılık verip müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına profesyonel ekip ile beklemekteyiz. 
 •   vaillant kombi servisi

      Avcılar kombı servisi günümüzde kombi pazarının oldukça büyümesi ile birlikte sektördeki rekabet ortamı günden güne kızışmakta ve çoğu firma veya şahıs kullanıcının haklarını gözetmeksizin kısa yoldan para kazanmak uğruna kombi cihazlarında ciddi masraf çıkartacak arızalara sebebiyet vermektedirler. Servis hizmeti satın almak istediğinizde ürününüzde bulunan arızanın yanı sıra bir çok arıza çıkabilir ve bunun neticesinde yüksek boyutlu ücretler ödemek zorunda bırakılabilirsiniz. Değiştirdiğimiz parça veya parçalarda oluşabilecek arızalardan tamamiyle bizler sorumluyuz ve 1 yıl içerisinde ücretsiz değiştirme garantisi vermekteyiz.

 telefon İLETİŞİM: 0212 451 04 25 

Avcılar kombi servisi, Avcılar kombi Servis, Avcılar kombi arıza, 7/24 kombi servisi, kombi arıza avcılar, kombi servisleri avcılar, kombi servis avcılar, kombi arıza avcılar, 

hizmet verilen mahalleler

- Ambarlı Mahallesi kombi Servisi
- Cihangir Mahallesi kombi Servisi
- Denizköşkler Mahallesi kombi Servisi
- Firuzköy Mahallesi kombi Servisi
- Gümüşpala Mahallesi kombi Servisi
- Merkez Mahallesi kombi Servisi
- Mustafa Kemal kombi Servisi
- Paşa Mahallesi kombi Servisi
- Tahtakale Mahallesi kombi Servisi
- Üniversite Mahallesi kombi Servisi
- Yeşilkent Mahallesi kombi Servisi

ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret110731
HAVA DURUMU
SAAT
PETEK BAKIMI 100 TL
Kombi Bakımı
 petek

PETEK BAKIMI YAPTIRANA
KOMBİ BAKIMI 50 TL