• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/caliskanteknik.kombi/?ref=bookmarks
  • 7/24 KOMBİ SERVİSİ
  • KOMBİ PETEK SERVİSİ & TESİSAT HİZMETİ
  • KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERMEKTEYİZ. KOMBİ MONTAJI RADYATÖR TEMİZLİĞİ PETEK TESİSATI HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ..
  • HEMEN ARAYIN: 0 (212) 451 04 25

PENDİK KOMBİ SERVİSİ


PENDİK KOMBİ SERVİSİ


               Çevreci yapısı, kolay kullanımı ve ekonomik fiyatları nedeni ile neredeyse Pendik ilçesinde doğalgaz kullanmayan ev yada iş yeri kalmamıştır. Doğalgaz tesisatının beyni olan ve kullanımımızı sağlayan kombiler, alırken en çok dikkat edilen ve sorun çıkarmasından en çok imtina edilen beyaz eşyadır. Pahalı maliyeti ve bozulması durumunda yaşamımızdaki pek çok alanın felç olması nedeni ile kombinin önemini arttırmakta, arıza vermesi durumunda ise doğru ve uzman ellere teslim ederek ömrünü uzatmanın önemi ortaya çıkmaktadır.
                  Uzun yıllardır kombi arıza ve kombi bakımını yapan firmamız, pek çok kombi markası satışının ardından servis hizmetini ve yıllık bakımlarını yapmaktadır. Kombi alanında uzman olan deneyimli teknisyenleri çalıştıran firmamız, kombi alanındaki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek yeni sistemlere anında adapte olmaktadır. Bu sayede her model kombi tamirini yapma ustalığına erişen kombi tamir ustaları, sorunsuz ve uzun ömürlü kombi tamiratları sağlamaktadır.
        Kombi tamiratı ve kışlık kombi bakımı hizmetlerinin yanı sıra, kombi değiştirme hizmeti, düzgün yapılmayan kombi tesisatlarını yeniden yapma ve bozuk kombi tesisatlarını tamir etme gibi hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Pendik ilçesi kombi servisleri içerisinde, verdiği hizmetler ile kendisini kanıtlayan kombi servis firması olan kuruluşumuz, Pendik kombi arıza, Pendik kombi tamiri çağrılarına kısa sürede cevap vererek imkanlar dahilinde yerinde kombi hizmeti vermeye çalışmaktadır.
Pendik Demirdöküm kombi servisi, Pendik ECA teknik servisi, Pendik Bosch kombi servisi konularında, Pendik özel servisi olan firmamız, ayrıca Baymak, Vaillant, Vissmann, Aristo ve Alarko marka kombilerin de servis ve bakımını sağlamaktadır. Pendik güvenilir kombi servisi deyince ilk akla gelen firmamız, kaliteli olduğu kadar ucuz kombi servisi verme konusunda da oldukça iddialı bir kurumsal yapıya sahiptir. Hermetik kombi bakımı yada yoğuşmalı kombi bakımı ihtiyaçlarında firma olarak 7/24 göreve hazırdır.

İLETİŞİM: 0543 605 33 52
 
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret114306
HAVA DURUMU
SAAT
PETEK BAKIMI 100 TL
Kombi Bakımı
 petek

PETEK BAKIMI YAPTIRANA
KOMBİ BAKIMI 50 TL